Reprezentace.

Nominace a kvalifikace

Podmínky nominací určuje pořadatel dané akce MS, ME, je tedy potřeba zvolit danou akci a prostudovat požadavky a kritéria dané pořadatelem. Každý pořadatel je rád za co největší počet startujících. Soutěží s nominací je celá řada včetně zahraničních. Dá se tak najít vhodná soutěž a termín pro konkrétní akci. Není tak jediná soutěž s nominací, ale celá řada možností a variant, jak se nominovat/kvalifikovat, jde tak využít například aktuální formy, termínu a dalších aspektů při volbě. Podporujeme již nominační reprezentaci včetně proplacení nákladů spojených s nominací a je to tak další skvělou možností získat zkušenosti mimo ČR.

Celá řada českých reprezentantek medailistek se kvalifikovala mimo ČR na nominačních soutěžích, využila flexibility termínu, prověření svých schopností a aktuální formy mimo ČR. To je jeden z našich cílů podpořit reprezentanty již na nominaci a tím i startu na zahraniční soutěži. Podporu tak muže využít nejen reprezentant na ME, MS ale také i reprezentant na vícero akcích v jednom kalendářním roce.

Soutěže pořádané ČSPD

Vítěz soutěže pořádané Českým svazem pole dance, z.s. je kvalifikován na status reprezentanta a je nominován k účasti na dvou mezinárodních soutěžích, které vybírá svaz.

Podpora reprezentance

Nabízíme podporu sportovcům reprezentujících Českou republiku na zahraničních soutěžích, a to jakékoliv kategorie. Pokud se soutěžící rozhodne soutěžit pod záštitou svazu a splní kritéria ČSPD, budeme jej rádi podporovat.

V případě medailového umístění bude ČSPD hradit soutěžní náklady (startovné, cestovné, ubytování, reprezentační oblečení) v rozsahu:

1. místo (zlato) – 100% nákladů
2. místo (stříbro) – 75% nákladů
3. místo (bronz) – 50% nákladů (pokud je jedno 3. místo)

Pokud jsou vyhlašovaná dvě 3. místa, řešíme to individuálně.

Při nižším umístění je podpora posuzována individuálně.

Všem sportovcům nabízíme individuální spolupráci na workshopech, seminářích, trénincích, dále s přípravou a vhodným zázemím, spolupráci se sponzory, médii, dále nabízíme personální podporu. Pokud Váš trenér nemůže z jakéhokoliv důvodu vycestovat s Vámi, zajistíme Vám kvalifikovaný doprovod zpravidla na náklady ČSPD.

Potřebujete pomoc s vízem, zvacím dopisem a dalšími formalitami? Naše právní a administrativní oddělení je Vám k dispozici.